Nabídku pro Vás připravíme do 30 minut od odeslání poptávky!

  Vyberte službu (povinný údaj)

  Vyberte obor

  Zdrojový jazyk (povinný údaj)

  Cílový jazyk (povinný údaj)

  Varianta (vyberte si přesně, co potřebujete)

  EconomyOptimalPremium

  Příloha č. 1

  Příloha č. 2

  Příloha č. 3


  mia translate s.r.o. se zavazuje nakládat s poskytnutými údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění. Údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a budou použity výhradně pro účely plnění předmětné zakázky. Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s použitím údajů za tímto účelem.

  Překládáme rychle a kvalitně do více než 40 jazyků. Obratem posoudíme váš projekt, navrhneme optimální řešení a zašleme vám nabídku s jasnou cenou a závazným termínem. Zajistíme pro vás překlady do více než 40 jazyků. 

  Potřebujete tlumočeníZajistíme pro vás konsekutivní, simultánní (včetně zajištění tlumočnické techniky) nebo soudní tlumočení po celé ČR i v zahraničí.

  Překládáme pro vás tisíce slov denně. Přeložíme dokumenty z jakéhokoliv oboru, jakékoliv specializace.

  S ohledem na účel překladu vám doporučíme nejvhodnější způsob zpracování (cenové balíčky Economy, Optimal, Premium), takže zaplatíte jen za to, co skutečně potřebujete.

  Režim zpracování Economy zahrnuje překlad odborníkem a pečlivou výstupní kontrolu. Economy je vhodný pro běžné překlady, pro texty určené k internímu či informativnímu účelu, nebo pro texty, se kterými bude klient ještě v rámci firmy pracovat, např. obchodní komunikace, manuály, směrnice, smlouvy a návody pro interní účely (porozumění textu).

  Režim zpracování Optimal zahrnuje překlad odborníkem, jazykovo-stylistickou korekturu a pečlivou výstupní kontrolu. Optimal je vhodný především pro texty, které mají reprezentativní charakter či vysokou důležitost, např. smlouvy, projektová dokumentace, manuály, návody, prezentace, textů pro web nebo pro účely zveřejnění.

  Režim zpracování Premium zahrnuje překlad odborníkem, obsahovou korekturu, jazykovo-stylistickou korekturu a pečlivou výstupní kontrolu. Premium je vhodný především pro texty, které se budou tisknout ve větším nákladu či pro vysoce reprezentativní texty, např. katalogy, marketingové materiály, vysoce reprezentativní materiály, texty určené do tisku.